Veškeré šperky lze vyrobit na objednávku i ze zlata Au 585/1000, neváhejte nás kontaktovat.

Stříbrný prsten kafe

Jemný stříbrný prsten s motivem hrnečku pro milovnice kávy. Velikost prstenu prosím specifikujte v poznámce v objednávce. Jak zjistit správnou velikost prstenu najdete zde

Materiál: stříbro, černý spinel průměr 6 mm

 

 

2 800 Kč
Dodání 1-2 týdny

Kolekce pro milovníky vína a kávy. Pro znalce, kteří podle barvy a vůně poznají přesně odrůdu i ročník a víno prostě milují. Kteří si kávu vychutnávají vždy bez mléka a o její přípravě vědí úplně vše. Nebo pro ty, pro něž je víno a kafe symbolem posezení s přáteli nebo svými milými. Pro které je čas strávený s blízkými tím nejdůležitějším.

Kolekce obsahuje skleničky s bílým i červeným vínem ve formě přívěšků, dostupné ve stříbrné i pozlacené verzi. Růžové víno je ve skleničce s růžovým zlacením s růženínem. Hrneček s kávou je ve stříbrné verzi s černým spinelem nebo v pozlacené variantě s broušenou záhnědou. Hrnečky s kávou si můžete pořídit ve formě přívěsku, náušnic nebo prstýnku. Každý z těchto motivů také můžete mít na velkém náhrdelníku Syntéza, který vše spojuje. Všechny šperky je možné na požádání vyrobit i ze zlata.

Kategorie: Šperk
Materiál: Ag 925/1000
Hmotnost: 2,19 g
Zpět do obchodu