Veškeré šperky lze vyrobit na objednávku i ze zlata Au 585/1000, neváhejte nás kontaktovat.

Prsten dubový lístek s olivínem pozlacený

Pozlacený prsten s motivem dubového lístku s duběnkou ve formě olivínu. Velikost prstenu prosím specifikujte v objednávce. Jak zjistit správnou velikost najdete zde.

Materiál: pozlacené stříbro, olivín průměr 3 mm.

 

2 600 Kč
Skladem

Kdo by nemiloval přírodu! Ztratit se v lese, naslouchat tichu, vnímat tvary a barvy kolem sebe. Lehnout si do mechu, hledět do korun stromů a na nebe, na nic nemyslet. Les nám poskytuje nejlepší způsob relaxace. A co moře? Sedět na písečné pláži a poslouchat křik racků a hučení příboje. 

Kolekce inspirována přírodou obsahuje dubové větvičky a lístky v různých provedeních (přívěšky, náušnice i prsteny), ve stříbrné či pozlacené verzi, na objednání i ve zlatě. Každý list má na sobě malou duběnku, buď z říční perly nebo z broušeného olivínu. Duběnky připomínají dětství, kdy jsme tyto barevné kuličky sbírali, a tyto šperky pak symbolizují bezstarostnost, autetičnost a něžnost dětství i přírody. Prsteny s vlnou tříštící se o kámen či velkou perlu symbolizují moře. Můžete tak nosit s sebou připomínku na dovolenou a v každodenním shonu se na chvíli zastavit a představit si to uklidňující šumění.

Kategorie: Prsten
Materiál: Ag 925/1000
Hmotnost: 1,15 gr
Zpět do obchodu