Veškeré šperky lze vyrobit na objednávku i ze zlata Au 585/1000, neváhejte nás kontaktovat.

Stříbrný prsten Duch lesa

Novinka
NOIR sperky web 075

Prsten ze stříbra znázorňuje Ducha lesa.

Materiál: Stříbro Ag 925/1000

Prsten je otevřený, hodí se tedy pro jakoukoli velikost. Doporučujeme velikost nastavit jen jednou po zakoupení, aby se kov příliš nenamáhal ohýbáním.

 

1 800 Kč
Skladem

Kdo by nemiloval přírodu! Ztratit se v lese, naslouchat tichu, vnímat tvary a barvy kolem sebe. Lehnout si do mechu, hledět do korun stromů a na nebe, na nic nemyslet. A co moře? Sedět na písečné pláži a poslouchat křik racků a hučení příboje. 

Kolekce inspirována přírodou obsahuje dubové větvičky a lístky v různých provedeních (přívěšky, náušnice i prsteny), ve stříbrné či pozlacené verzi, na objednání i ve zlatě. Každý list má na sobě malou duběnku, buď z říční perly nebo z broušeného olivínu. Duběnky připomínají dětství, kdy jsme tyto barevné kuličky sbírali, a tyto šperky pak symbolizují bezstarostnost, autetičnost a něžnost dětství i přírody. Prsteny s vlnou tříštící se o kámen či velkou perlu symbolizují moře. Můžete tak nosit s sebou vzpomínku na dovolenou a v každodenním shonu se na chvíli zastavit a představit si to uklidňující šumění.

Kategorie: Šperk
Hmotnost: 3,67 gr
Materiál: Ag 925/1000
Zpět do obchodu