Veškeré šperky lze vyrobit na objednávku i ze zlata Au 585/1000, neváhejte nás kontaktovat.

Stříbrný přívěšek Duch lesa velký

Novinka
Přívěšek Duch lesa z kolekce příroda

Přívěšek ze stříbra znázorňuje Ducha lesa, může připomínat hlavu sovy obklopenou dubovými lístky. Duch lesa nikdy nespí: má vždy jedno oko otevřené. Perlové ve dne, ametystové v noci.

Materiál: Stříbro Ag 925/1000

Perla, broušený ametyst. 

Rozměry: 4,5 x 3 cm. Délka řetízku: 70 cm (nebo napište váš požadavek na délku do zprávy)

3 800 Kč
Skladem

Kdo by nemiloval přírodu! Ztratit se v lese, naslouchat tichu, vnímat tvary a barvy kolem sebe. Lehnout si do mechu, hledět do korun stromů a na nebe, na nic nemyslet. A co moře? Sedět na písečné pláži a poslouchat křik racků a hučení příboje. 

Kolekce inspirována přírodou obsahuje dubové větvičky a lístky v různých provedeních (přívěšky, náušnice i prsteny), ve stříbrné či pozlacené verzi, na objednání i ve zlatě. Každý list má na sobě malou duběnku, buď z říční perly nebo z broušeného olivínu. Duběnky připomínají dětství, kdy jsme tyto barevné kuličky sbírali, a tyto šperky pak symbolizují bezstarostnost, autetičnost a něžnost dětství i přírody. Prsteny s vlnou tříštící se o kámen či velkou perlu symbolizují moře. Můžete tak nosit s sebou vzpomínku na dovolenou a v každodenním shonu se na chvíli zastavit a představit si to uklidňující šumění.

Kategorie: Náhrdelník
Hmotnost: 15,30 gr
Materiál: Ag 925/1000
Zpět do obchodu