Veškeré šperky lze vyrobit na objednávku i ze zlata Au 585/1000, neváhejte nás kontaktovat.

Stříbrná single náušnice větvička

Jedna stříbrná náušnice ve tvaru větvičky. Lze zakoupit dvě stejné, nebo kombinovat s dalšími single náušnicemi s přírodními motivy.

Materiál: stříbro

Délka náušnice: 4 cm

1 200 Kč
Skladem

Kdo by nemiloval přírodu! Ztratit se v lese, naslouchat tichu, vnímat tvary a barvy kolem sebe. Lehnout si do mechu, hledět do korun stromů a na nebe, na nic nemyslet. Les nám poskytuje nejlepší způsob relaxace. A co moře? Sedět na písečné pláži a poslouchat křik racků a hučení příboje. 

Kolekce inspirována přírodou obsahuje dubové větvičky a lístky v různých provedeních (přívěšky, náušnice i prsteny), ve stříbrné či pozlacené verzi, na objednání i ve zlatě. Každý list má na sobě malou duběnku, buď z říční perly nebo z broušeného olivínu. Duběnky připomínají dětství, kdy jsme tyto barevné kuličky sbírali, a tyto šperky pak symbolizují bezstarostnost, autetičnost a něžnost dětství i přírody. Prsteny s vlnou tříštící se o kámen či velkou perlu symbolizují moře. Můžete tak nosit s sebou připomínku na dovolenou a v každodenním shonu se na chvíli zastavit a představit si to uklidňující šumění.

Kategorie: Náušnice
Materiál: Ag 925/1000
Hmotnost: 0,74
Zpět do obchodu